Правила

УГОДА  

1.  Загальні положення

1.1. Ця Угода визначає порядок надання послуг з обміну цифрових валют Онлайн-сервісом.

1.2. Під Онлайн-сервісом мається на увазі розташований в мережі інтернет онлайн- ресурс з обміну цифрових валют – bitpay.com.ua.

1.3. Користувачем вважається особа , яка висловила бажання скористатися послугами Онлайн-сервісу bitpay.com.ua.

1.4. Користувач і Онлайн-ресурс bitpay.com.ua при спільному згадуванні іменуються Сторонами.

1.5. Сторони погоджуються з тим, що ця Угода, що має електронної форму, має однакову юридичну силу з письмовим документом і буде регулювати ділові відносини між Користувачами і стороною, яка пропонує послуги певного роду (bitpay.com.ua).

1.6. Угода є публічною офертою, яку Користувач акцептує шляхом подачі заявки через веб-ресурс Онлайн-сервісу bitpay.com.ua на надання послуг, які надаються Онлайн-сервісом bitpay.com.ua.

2.  Предмет Угоди

2.1. Онлайн-ресурс bitpay.com.ua надає послуги, обумовлені пунктом 4 цієї Угоди, за умови ретельного дотримання Користувачем стандартам, сформованим в пункті 9 цієї Угоди. Порядок їх надання визначається внутрішнім Регламентом Онлайн-ресурсу bitpay.com.ua, встановленим пунктом 5 цієї Угоди.

2.2. Користувач приймає послуги Онлайн-ресурсу bitpay.com.ua і проводить за них оплату з дотриманням умов, встановлених Угодою.

3.  Права і обов’язки Сторін

3.1. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua зобов’язаний:

3.1.1. Здійснювати конвертацію цифрових валют систем Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS і інших з дотриманням стандартів, обумовлених в цій Угоді;

3.1.2. Забезпечувати технічну і інформаційну підтримку користувачів в процесі здійснення переказів за допомогою Онлайн-сервісу bitpay.com.ua;

3.1.3. Забезпечити збереження детальних відомостей про обмінні транзакціях (персональні дані користувачів, час проведення обмінних операції, її суму та іншу інформацію) і надавати її Користувачам, що ініціювали ці транзакції. Відомості про перекази в різному напрямку з анонімними платіжними системами, мають статус «Конфіденційний» і не розголошуються;

3.1.4.Не передавати відомостей про проведені транзакції стороннім особам. Винятком є ​​такі випадки:

  • якщо судовий орган, розташований за місцем знаходження Онлайн-сервісу bitpay.com.ua ухвалив відповідне рішення, яке вступило в силу;
  •  якщо отримано запит від офіційних правоохоронних органів та інститутів фінансового моніторингу, які здійснюють свою діяльність за місцем знаходження Онлайн-сервісу bitpay.com.ua;
  •  При зверненні керівництва партнерів (систем онлайн-платежів) які перераховані вище.

3.1.5. Враховувати інформацію про надані Користувачам знижки;

3.1.6. Забезпечити нарахування коштів на рахунок Користувача на протязі доби після отримання скарги у випадках, передбачених пунктами 3.2.5, 5.4, 5.5 або 5.6 цієї Угоди.

3.2. Користувач зобов’язаний:

3.2.1. Надавати точні дані і реквізити для своєчасного здійснення переказів;

3.2.2. Вказати достовірну інформацію про використану електронну адресу;

3.2.3. Забезпечувати можливість отримання системних сповіщень на свою електронну пошту. Мати доступ до інтернету із застосуванням комп’ютера або інших електронно-обчислювальних пристроїв. Застосовувати актуальні версії антивірусних програм для встановлення захищеного з’єднання з Онлайн-ресурсом bitpay.com.ua.

3.2.4. Дотримуватися умов цієї Угоди;

3.2.5. Повідомляти адміністрацію Інтернет-ресурсу bitpay.com.ua про всі випадки, коли переведені суми повністю або частково не були переведені на рахунок Користувача. А також про прецеденти, перерахованих в пунктах 5.4, 5.5 та 5.6 цієї Угоди. Відповідне повідомлення повинно бути направлено адміністрації не пізніш як через місяць після того, як кошти повинні бути отримані. При невиконанні цієї умови спірні суми надходять в розпорядження Онлайн-сервісу bitpay.com.ua;

3.2.6. Дотримуватися законодавчих актів, що регулюють правила здійснення переказів в режимі онлайн. 
3.2.7. Не використовувати різні системи накрутки трафіку.

3.3.  Онлайн-сервіс bitpay.com.ua має право:

3.3.1. Тимчасово призупиняти діяльність з метою модернізації сервісу або для виправлення неполадок;

3.3.2. При зверненні компетентних органів, адміністрації зазначених вище платіжних систем або скарги Користувача на шахрайські дії зупинити виконання обмінної операції до з’ясування ситуації;

3.3.3. Встановлювати на свій розсуд знижки на обмінні операції;

3.3.4. Визначати величину комісії, яка підлягає до сплати за вчинення обмінної операції;

3.3.5. Відмовити потенційному Користувачеві в своїх послугах без пояснення мотивів своїх дій;

3.3.6. Отримувати від Користувача інформацію, яка підтверджує вчинення обмінної операції за допомогою електронної пошти, мобільного телефону, скриншота електронного гаманця, якщо обмін був завершений помилкою;

3.3.7. Припинити спілкування з Користувачем, який грубить, задає питання не по темі або не дає необхідної інформації службі підтримки;

3.3.8. Заблокувати вчинення обмінної операції на підставі пунктів 5.4, 5.5 та 5.6. і Регламенту;

3.3.9. При необхідності заблокувати проведення операції і не повертати гроші Користувачеві, поки його особистість не буде ідентифікована. 
3.3.10. У разі недотримання обов’язків відповідно до пункту 3.2.8, Адміністрація має право заблокувати користувача порушив даний пункт, а також джерело / генератор переходів.

3.3.11. У разі безпідставного збагачення клієнтом електронними грошовими коштами Онлайн-сервісу bitpay.com.ua, або сторонніх сервісів з обміну електронних грошей, Адміністрація обмінного сайту bitpay.com.ua має право призупинити виконання заявки до з’ясування причин і всіх обставин, а також відшкодування безпідставно набутих коштів та майнових прав на них онлайн-сервісу bitpay.com.ua або інших обмінних сервісів.

4.  Надані послуги

4.1. Онлайн-сервіс здійснює обмін цифрових валют платіжних систем Bitcoin ,Ethereum, Litecoin ,EOS  і інших з використанням банківських установ, перелік яких надано на сайті;

4.2. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не уповноважений перевіряти законність володіння Користувачем коштів, використовуваних в процесі обміну.

5.  Регламент обміну цифрових валют

5.1. Здійснення транзакції починається після отримання від Користувача коштів, призначених для обміну. Якщо грошові кошти, по створеної Користувачем заявки не надходять протягом 20 хвилин, то заявка автоматично видаляється системою служби безпеки обмінного сайту bitpay.com.ua. У разі надходження оплати за заявкою понад зазначеного часу, заявка буде оброблена по актуальному курсу на момент надходження коштів від Користувача.

5.2. Транзакція вважається завершеною після переказу коштів на реквізити, зазначені Користувачем. 

5.3. Користувач не може скасувати вже розпочату транзакцію або повернути гроші, надані для обміну.

5.4. Якщо від Користувача надійшла сума, розмір якої відрізняється від зазначеної при оформленні операції, то Онлайн-сервіс bitpay.com.ua може призупинити обмін, а після звернення Користувача на підставі пункту 3.2.5 здійснити виплату фактично отриманої суми за курсом, що діяв на початок операції.

5.5. Якщо Користувач позначив недійсні або заблоковані реквізити, то обмінна операція припиняється. Кошти повертаються на рахунок Користувача на підставі його звернення згідно з пунктом 3.2.5. При цьому з них утримується комісія за проведення обміну, а також штраф у розмірі двох відсотків від суми операції.

5.6. Якщо Користувач змінив примітки до платежу або оплатив рахунок з стороннього аккаунта, то така операція може бути заблокована. У цьому випадку повернення коштів здійснюється після звернення Користувача на підставі пункту 3.2.5 за вирахуванням комісії і одного відсотка від суми платежу.

5.7. У разі, якщо клієнт отримує криптовалюту біткоін, терміни підтвердження транзакції (зарахування коштів) залежать від самої системи біткоін. Даний процес може займати від 15 хвилин до декількох днів, в залежності від завантаженості мережі біткоін. Обмінний сервіс за швидкість проходження транзакцій і підтверджень в мережі біткоін відповідальність не несе.

6.  Гарантія та відповідальність Сторін

6.1. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не несе матеріальної і моральної відповідальності за неправильне використання сервісу Користувачем, а також помилки, допущені ним у процесі заповнення окремих пунктів стандартної форми заявки на здійснення обміну цифрових грошей. Навіть якщо кошти були перераховані на неправильний рахунок, то скасування операції або повернення коштів не проводиться.

6.2. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не відповідає за збиток або втрати, причиною виникнення яких стало неможливість використання Користувачем обладнання в цілому або його окремих елементів.

6.3. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не відповідає за дії банків і платіжних систем, результатом яких стали помилки або затримка платежу.

6.4. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не відповідає за понесені Користувачем витрати, збитки або неодержаний прибуток, причиною виникнення яких стали помилкові уявлення Користувача щодо тарифів, прибутковості операцій та інших суб’єктивних моментів.

6.5. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не відповідає за витрати будь-якого характеру, що виникли внаслідок помилок або затримок при здійсненні електронних переказів або платежів;

6.6. Користувач підтверджує, що він є законним власником або має законні підстави для використання коштів, які беруть участь в обмінних операціях.

6.7. Користувач погоджується відшкодувати збитки третім особам, виникнення яких побічно або безпосередньо пов’язано з використання можливостей сервісу Користувачем.

7.  Зміна інформації

7.1. Адміністрація Онлайн-сервісу bitpay.com.ua може в будь-який час доповнити або змінити цю Угоду. При цьому всі зміни починають застосовуватися після їх публікації на веб-ресурсі.

8.  Форс-мажор

8.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або затримку виконання своїх зобов’язань за цією Угодою, якщо виникли обставини непереборної сили. До них відносяться: стихійні лиха, акти органів влади, війна, пожежа, вибух, теракт, повінь, бунт, атаки хакерів, масові громадянські безпорядки. Також до них зараховують відсутність або збій роботи в енергопостачанні, доступі до мережі інтернет, послуг зв’язку або іншим системам і мережам.

9.  Обов’язкові умови проведення обмінних операцій

9.1. Забороняється використання Онлайн-сервісу bitpay.com.ua для здійснення незаконних або шахрайських операцій. Користувач погоджується з тим, що за будь-яку спробу обміняти кошти сумнівного походження, він буде покараний відповідно до закону країни, на території якої була здійснена обмінна операція.

9.2. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua має права передавати інформацію про незаконні платежі, якщо їх неправомірність буде належним чином доведена, компетентним органам, адміністрації відповідної платіжної системи та потерпілим на їх вимогу.

9.3. Умовою проведення обміну є висновок Користувачем цифрових знаків з належного йому електронного гаманця. При цьому Користувач особисто відповідає за законність джерел надходження коштів, оскільки Онлайн-сервіс bitpay.com.ua не уповноважений перевіряти їх походження.

9.4. Для здійснення банківських переказів потрібно використовувати інтернет-банкінг відповідної платіжної системи. Забороняється, щоб заявка була оформлена через оператора банківської установи або банкомат, тоді кошти на протязі доби повертаються Користувачеві. Щоб пройти перевірку Користувачеві потрібно сфотографувати в своїх руках паспорт і банківську карту, з якої був відправлений платіж, і переслати їх на пошту Онлайн-сервісу bitpay.com.ua.

9.5. Онлайн-сервіс bitpay.com.ua  не відповідає за операції, виконані третіми особами за дорученням Користувача.

9.6. Користувач шляхом натискання кнопки «Відправити заявку» підтверджує, що він беззастережно приймає всі умови цієї Угоди.